2-5 листопада 2014 року у м. Тель-Авів (Ізраїль) відбулася чергова конференції по міжнародному освітньому проекту TEMPUS MMATENG (Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври/магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу) програми Tempus № 543994-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR. В роботі конференції брали участь члени консорціуму проекту з України, Росії, Ізраїлю, Бельгії, Німеччини і Франції. Від НТУУ «КПІ» учасниками були декан ІФФ Лобода П.І. і координатор проекту Богомол Ю.І. В програмі конференції були робочі зустрічі і презентації членів консорціуму у Технічному університеті Тель-Авіва, а також відвідування Єрусалимського інженерного коледжу.
Були також обговорені плани робіт по проекту на наступний рік.