25-26 квітня в НТУУ "КПІ" на базі інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» відбудеться координаційна зустріч по по міжнародному освітньому проекту TEMPUS MMATENG (Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври/магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу) програми Tempus № 543994-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR. Також планується проведення майстер-класів зарубіжними і українськими колегами: Петером Аррасом (Бельгія), Жаном-Бернаром Вогтом (Франція), Кінгою Корнієнко, Анджеєм Микулою (Польща), Еленою Ейнгорн (Німеччина), Олександром Петровичем Чейляхом (ПДТУ, Маріуполь) та ін. Початок тренінгів о 11-30 25 квітня та о 9-00 26 квітня. Місце проведення: 222 ауд. корпусу №9 НТУУ «КПІ» (м. Київ, вул. Політехнічна, 35).

Координаційна зустріч та тренінги по міжнародному освітньому проекту TEMPUS MMATENG у НТУУ «КПІ»