IMG 201

30 серпня 2018 року в корпусі № 9 (ауд. 203) КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося чергове засідання Вченої Ради Інженерно-фізичного факультету. В рамках засідання відбулася презентація результатів проекту TEMPUS MATTENG, з якою виступив координатор проекту від КПІ ім. Ігоря Сікорського Ю.І. Богомол. Було обговорено результати та основні проблеми, які виникали в ході проекту, а також плани подальшої роботи і перспективи розвитку результатів проекту.

IMG 20180621 161828 21 червня 2018 року в корпусі №6 КПІ ім. Ігоря Сікорського в Залі засідань Адміністративної ради відбулася нарада відділу міжнародних зв’язків. В рамках наради відбулася презентація результатів проекту TEMPUS MATTENG, з якою виступив координатор проекту від КПІ ім. Ігоря Сікорського Ю.І. Богомол. Було обговорено результати та основні проблеми, які виникали в ході проекту, а також плани подальшої роботи і перспективи розвитку результатів проекту. IMG 20180621 163427

Lille 129-30 травня 2017 року у м. Лілль (Франція) відбулася фінальна конференція по міжнародному освітньому проекту TEMPUS MMATENG (Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври/магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу) програми Tempus № 543994-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR. В роботі конференції брали участь члени консорціуму проекту з України, Росії, Ізраїлю, Бельгії, Німеччини і Франції. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського учасниками були декан ІФФ Лобода П.І. і координатор проекту Богомол Ю.І. Lille 2

В програмі конференції були робочі зустрічі і презентації членів консорціуму у Національній школі хімії міста Лілль, а також відвідування компанії VALLOUREC, яка спеціалізується на виготовленні сталевих труб. Також під час конференції було підписано угоду про майбутнє співробітництво між усіма учасниками консорціуму (MMATENG Memorandum of understanding (MESO) & Memorandum of the future cooperation).

 

 

28 квітня 2017 року на Інженерно-фізичному факультеті в рамках виконання міжнародного освітнього проекту TEMPUS MMATENG відбудеться візит представника Технічного університету Берліну Єлени Ейнгорн. В рамках візиту 28 квітня о 12-30 в 209 ауд. 9 корпусу буде проведено майстер-клас на тему «Ефективні засоби комунікацій та працевлаштування для інженерів» („Soft Skills for Engineers and Employability”). Запрошуються всі бажаючі.

PublicationsУ 2016-2017 роках за підтримки міжнародного освітнього проекту TEMPUS MATTENG було видано 4 навчальні посібники по навчальних дисциплінах, які були перероблені в рамках проекту:
1.    Степанчук А.М., Білик І.І. Матеріали для напилювання покриттів: Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2016. – 249 с.
2.    Степанчук А.М. Теорія і технологія пресування порошкових матеріалів: Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2016. – 336 с.
3.    Лобода П.І., Карасевська О.П., Троснікова І.Ю. Рентгеноструктурний аналіз матеріалів у дисперсному стані: Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2017. – 140 с.
4.    Бірюкович Л.О. Кристалохімія тугоплавких сполук: навч. посіб. / Л.О. Бірюкович. – К.: Центр учбової літератури, 2017. – 112 с.

29-30 травня 2017 року в місті Лілль (Франція) у Graduate School of Engineering Chemistry of Lille, University of Lille відбудеться фінальна конференція по проекту TEMPUS MMATENG. В ході конференції планується провести координаційну зустріч, на якій заслухати презентації учасників проекту по виконаній роботі та підвести підсумки роботи проекту в цілому. Також планується візит на промислові підприємства регіону.

1-2 грудня 2016 року на базі інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» пройшла Міжнародна науково-методологічна конференція "Матеріали для роботи в екстремальних умовах – 6" за підтримки міжнародного освітнього проекту TEMPUS MMATENG (Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври/магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу) програми Tempus № 543994-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR. Протягом конференції провідними вченими з України та зарубіжжя були зроблені доповіді за такими секціями: 1. Композиційні армовані та порошкові матеріали; 2. Поліфункціональні покриття та інженерія поверхні; 3. Матеріали закристалізовані із розплаву; 4. Інформаційне забезпечення наукових досліджень у матеріалознавстві; 5. Комп’ютерне моделювання металургійних процесів; 6. Наноматеріали та нанотехнології; 7. Методика підготовки спеціалістів для функціонального матеріалознавства.

З 20 по 29 листопада 2016 року доцент кафедри ВТМ та ПМ Інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» Богомол Ю.І. в рамках проекту мобільності Erasmus+ KA1 перебував на стажуванні у Католицькому університеті м. Льовен, Бельгія. В рамках стажування Богомолом Ю.І. для студентів Факультету Інженерних Технологій були прочитані лекції на теми: «Основи порошкової металургії» та «Спрямовано закристалізовані керамічні евтектики». Також було проведено зустріч з головним координатором міжнародного освітнього проекту MMATENG Петером Аррасом.

IMG 335719-20 жовтня 2016 року у м. Львів відбулася чергова конференція по міжнародному освітньомуIMG 3374 проекту TEMPUS MMATENG (Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври/магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу) програми Tempus № 543994-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR. В роботі конференції брали участь члени консорціуму проекту з України, Ізраїлю, Бельгії, Польщі, Німеччини і Франції. Від НТУУ «КПІ» учасниками були декан ІФФ Лобода П.І. і координатор проекту Богомол Ю.І. В програмі конференції були робочі зустрічі і презентації членів консорціуму у Національному університеті «Львівська політехніка», а також майстер-класи європейських та українських викладачів. Були також обговорені плани робіт по підготовці фінального звіту.